м.Дніпро, вул.Івана Езау, 17

Відділ продажів: тел. (067) 569-76-86

Сервіс: тел. (067) 632-18-18

Відділ запчастин: тел. (067) 431-63-34

about-teaser

Про компанію


Автосалон "HONDA" ТОВ "Сателіт Мотор" входить до групи автосалонів компанії ТОВ "Сателіт Мотор" - офіційний дилер автомобілів Honda, силового обладнання Honda, обладнання для саду Honda та водної техніки Honda в Дніпрі та Дніпропетровській області.

Групу компаній «Аеліта» відносять до числа найбільших і найдосвідченіших автомобільних дилерів Дніпропетровської області, так як майже 20 років досвіду роботи з автомобілями різних марок та класів, сучасні технології та обладнання на сервісі, сертифікований і кваліфікований персонал, обслуговування клієнтів за міжнародними стандартами та рекомендаціями автовиробників вигідно відрізняють її від інших «автомобільних гравців» на ринку.

З 2013 року компанія "Сателіт Мотор" отримала статус офіційного дилера одного з найбільших виробників автомобілів - Honda.

Сьогодні в автосалоні "HONDA" ТОВ «Сателіт Мотор» на Вас чекає:
• повний модельний ряд автомобілів Honda;
• професійні консультанти;
• вигідні умови кредитування, лізингу та страхування автомобілів;
• якісне сервісне обслуговування, а також ремонт всіх систем автомобіля;
• найсучасніші технології у сфері рихтування та фарбування автомобілів;
• великий вибір запчастин, аксесуарів у наявності та на замовлення;
• спеціальні умови для корпоративних клієнтів;

Автоцентр Honda (ТОВ «Сателіт Мотор») входить до складу групи компаній «Аеліта», яка є офіційним дилером 16 автомобільних брендів: Audi, Jaguar, Land Rover, Ford, Hyundai, Mitsubishi, Suzuki, Kia, Peugeot, Citroen, Honda, Seat, Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Great Wall – автоцентри яких розташовані на території «Автоміста «Аеліта» у Дніпрі, на перехресті вулиць Павлова та Булигіна. Тут легко знайти автомобіль вашої мрії!