м.Дніпро, вул.Івана Езау, 17

Відділ продажів: тел. (067) 569-76-86

Сервіс: тел. (067) 632-18-18

Відділ запчастин: тел. (067) 431-63-34

HR-V e-HEV:Скоро у продажу

Грандіозне поповненя у лінійці гібридних моделей Honda.

Наразі лінійка гібридів Honda має в своєму арсеналі Jazz та CR-V, однак на початку 2022 року модельний ряд поповнить HR-V.

Перший серійний гібрид Honda Почала випускати ще в далекому 1999 році, то була двомісна Honda Insight. За 22 річну історію виробництва гібридів, Honda вперше випускає HR-V e-HEV на ринок Європи.

 

Як працює гібрид від Honda?

Гібридна технологія, що є серцєм таких моделей як Jazz, CR-V та нової HR-V – система I-MMD.

Основними «гравцями у роботі I-MMD є бензиновий двигун, акумуляторна батарея, тяговий електромотор та електромотор-генератор. Її особливістю є робота бензинового двигуна в якості генератора електроенергії для тягового електромотора. Тобто рушійною силою авто постійно є електродвигун.

Система працює у трьох режимах, що автоматично перемикаються: Електричний режим, Гібридний режим та Режим тяги від бензинового двигуна.

 

Електричний режим: Тяговий електромотор живиться від акумуляторної батареї. Бензиновий двигун не працює.

-Використовується в момент рушання з місця та під час руху на низькій швидкості. Потенційний запас ходу - 2 км

 

Гібридний режим: Бензиновий двигун у тандемі із електромотором-генератором виконує роль генератора електроенергії для тягового електродвигуна та акумуляторної батареї.

-Використовується на помірній швидкості та під час прискорення

 

Режим тяги від бензинового двигуна: Електромотор-генератор та тяговий електродвигун «замикаються». Така система приводить до передачі тяги бензинового двигуна прямо на колеса.

-Призначений для тривалого руху на високій швидкості.

 

Під час руху технологія Intelligent Multi-Mode Drive гарантує високу чутливість, плавність та економічність. Але при цьому тяговий електродвигун завжди готовий для різкого прискорення.

Завдяки системі I-MMD авто від Honda є гібридом ,від якого ви щодня будете отримувати насолоду.

Тож чим нас здивує новий HR-V з купе подібним силуетом?

 

Гібрид з самопідзарядкою

Інноваційний гібридний силовий агрегат e:HEV завоював визнання у всій Європі за поєднання високої продуктивності з низькими викидами. А оскільки він повністю самозаряджається, його ніколи не потрібно підключати до мережі.

 

Honda SENSING

Найсучасніший комплекс систем безпеки Honda SENSING, який є лідером в своєму класі, забезпечує максимальний рівень передових технологій «Безпеки для кожного».

 

Навігація

Передова та інтуїтивно зрозуміла мультимедійна система дозволяє легко та швидко перемикатися між додатками, безперешкодно з’єднуючи власників HR-V з їх сучасним повсякденним життям.

 

Просторий салон

Завдяки своїм універсальним Magic Seats, HR-V пропонує унікальні варіанти трансформації салону, надаючи позашляховику  в стилі купе достатню кількість простору для розміщення речей та місця для відпочинку.

 

Унікальні рішення

Максимальний рівень комфорту та престижності забезпечується застосуванням найсучасніших рішень інженерів та дизайнерів.

 

 

Загальні характеристики ви можете побачити в прикріпленому файлі