м.Дніпро, вул.Івана Езау, 17

Відділ продажів: тел. (067) 569-76-86

Сервіс: тел. (067) 632-18-18

Відділ запчастин: тел. (067) 431-63-34

Honda-Jazz-Hybrid-905x292

Honda Jazz

Нonda Jazz 2023 - комфортний, просторий і динамічний.

 

Honda Jazz — це гібридний малолітражний автомобіль. Відчуйте динамічне прискорення та електрифікацію повного гібрида Honda.

 

Цей міський іміджевий автомобіль завдяки вдосконаленій повністю гібридній силовій установці e:HEV забезпечує електрифіковану продуктивність і низьку витрату палива під час кожної подорожі.

 

Поєднання неперевершеної якості, інноваційної технології та економічності. Завдяки гібридній системі Honda, цей компактний автомобіль пропонує ефективну експлуатацію пального та низькі рівні викидів CO2, забезпечуючи вам чисте та екологічно свідоме водіння.
Honda Jazz Hybrid 2023 оснащений продуманим та просторим інтер’єром, де кожна деталь максимально функціональна та зручна. Із системою Magic Seats ви отримуєте безліч варіантів для перевезення пасажирів та вантажів, а комфортні сидіння та високоякісні матеріали додають комфорту до кожної вашої поїздки.

 

Новий Jаzz має більш виразний вигляд із потужнішою гібридною системою е:HEV та оптимізованими системами безпеки. У той час як цей маленький автомобіль блищить у місті своїми компактними розмірами та високою функціональністю, він також демонструє свої переваги під час далеких подорожей: великий запас ходу, широке обладнання та вражаюча місткість роблять Jazz ідеальним супутником у будь-якій ситуаці.

 

З повним баком гібридний невеликий автомобіль Jazz має запас ходу до 888 км* і викидає 102 г CO2 на кілометр. Найкраще те, що ця вражаюча продуктивність не приходить за рахунок комфорту чи задоволення від водіння.

 

*Запас ходу Jazz Elegance розрахований на основі комбінованого споживання палива WLTP 4,5 л/100 км і повного бака пального.