м.Дніпро, вул.Івана Езау, 17

Відділ продажів: тел. (067) 569-76-86

Сервіс: тел. (067) 632-18-18

Відділ запчастин: тел. (067) 431-63-34

CR-V-2.0-Hybrid-905x292

CR-V Hybrid

Це перший гібридний кросовер бренду з передовою гібридною системою intelligent Multi Mode Drive (i-MMD), який доступний для європейських країн.

 

Автомобіль обладнан приводним електродвигуном, що рухає автомобіль, і додатковим електромотором — «генератором», який виробляє для цього електрику за допомогою бензинового двигуна. Таким чином, суть роботи гібридної CR-V полягає в тому, що бензиновий 2.0 літровий двигун працює перш за все для генерації електроенергії, і використовується для руху автомобіля тільки на високих швидкостях. Тому автомобіль не вимагає зарядки від сторонніх елементів живлення, оскільки завжди має на борту свій «двигун-генератор» для вироблення електроенергії.

 

Унікальна система Honda i-MMD автоматично і непомітно перемикається між трьома режимами, щоб забезпечити максимальну паливну ефективність під час руху, не вимагаючи від водія будь-якої участі, а саме:

Electric drive - електричний режим, де акумулятор подає харчування на електродвигун. Автомобіль приводиться в рух електродвигуном.

Hybrid drive - гібридний режим, де бензиновий двигун приводить в рух електродвигун-генератор, який, в свою чергу заряджає акумулятор. Автомобіль приводиться в рух електродвигуном.

Engine drive - режим, де бензиновий двигун підключається безпосередньо до коліс через сполучну муфту; Автомобіль приводиться в рух двигуном.

 

Завдяки системі i-MMD новий CR-V став найефективнішим гібридом в своєму класі з точки споживання палива і корисною енергії.

 

Honda CR-V нового покоління доступний як з переднім, так і з повним приводом. У першому випадку комбінований витрата палива на рівні 5.3 л / 100 км пробігу, викиди СО2 - 120 г / км, у другому - 5.5 л / 100 км і 126 г / км (дані надані по циклу NEDC).

 

Honda CR-V Hybrid піднімає планку по технологічності, екологічності, витонченості, якості та забезпечує більше комфорту, зручності та преміальності ніж будь-коли раніше.