м.Дніпро, вул.Івана Езау, 17

Відділ продажів: тел. (067) 569-76-86

Сервіс: тел. (067) 632-18-18

Відділ запчастин: тел. (067) 431-63-34

CR-V 1.5 Turbo

Honda відкриє європейську виробничу версію нового CR-V на Женевському автосалоні 2018 року. Нове покоління найкращих у світі позашляховиків * з точки зору якості, оздоблення та простору інтер'єру - в тому числі вперше можна встановити сім місць на моделях бензину.

Шасі також є найдосконалішим, коли-небудь створеним для CR-V, і гарантує, що автомобіль забезпечує привабливий комфорт водіння, а також справжню бездоріжжю.

Еволюційний зовнішній дизайн та високоякісний інтер'єр
Повністю новий CR-V має свіжий та витончений зовнішній вигляд, з ширшими, м'язовими колесними арками, більш чіткими контурами на капоті та задній частині, а також найновішою "особою" Honda сімейства зі своїм підписом фари.

Більш розумні А-стійки, скульптурні передні та задні бампери, а також двигуни з під-двигуном і підлогою допомагають зробити новий CR-V однією з найбільш аеродинамічно ефективних транспортних засобів у своєму класі. Він також включає Honda Active Shutter Grille, що ще більше підвищує ефективність використання палива.

Новий дизайн інтер'єру включає в себе горизонтальний упор на макет приладової панелі, щоб висвітлити більш простору кабіну, підкреслюючи почуття ширини і передаючи відчуття сили. Інформаційна панель оснащена двома 7-дюймовими дисплеями, а макет управління був раціоналізований простою кластерною системою керування кондиціонером, розташованим під центральним сенсорним екраном.

Клас-провідна практичність та новий сім місць варіант
Повністю новий CR-V має трохи більше зовнішніх розмірів, ніж його попередник, а довша колісна база та ширша стійка забезпечують значно простіший інтер'єр. Найкраща в своєму класі простір ефективності висвітлюється щедрою проживанням для всіх мешканців, а також ширше, глибше завантаження з більш довгим завантаженням бухти. Новий двоповерховий підлоговий майданчик забезпечує рівну поверхню для завантаження більшої кількості предметів, а задня гарантована потужність Hands-Free Action забезпечує зручний доступ до завантаження.

Розумні особливості роблять новий CR-V простішим у використанні щодня. Наприклад, висота задніх дверей при відкриванні може бути запрограмована, щоб уникнути контакту з низькими стелями, а гнучкість кабіни підсилюється тримісним центральним консольним сховищем. Крім того, нові одноразові дії "занурення вниз" 60:40 розколу складу другого ряду спини сидінь дозволяють швидше, легше завантаження.

Вперше бензинові моделі CR-V будуть доступні з можливістю семи місць. Якщо вибрано, третій рядок забезпечує виняткову ступінь для ніг і висоту ковзання, а також кут сидіння на 101 градус, щоб забезпечити комфорт пасажира на довгий відстань. Доступ до сидінь третього ряду також є класовим, завдяки широкій і низькій вхідній апертурі.

Нові двигуни забезпечують вражаючу ефективність та керованість
Вперше гібридна технологія Honda буде пропонуватися в позашляховику для Європи. Повністю новий CR-V буде доступний з гібридною системою Honda Intelligent Multi Mode Drive (i-MMD), що включає 2,0-літровий бензиновий двигун i-VTEC Atkinson з двома електродвигунами, що забезпечує ефективну керованість у реальному світі. Система i-MMD не використовує звичайну передачу - замість цього, більш компактний блок має єдине фіксоване передавальне відношення, щоб створити прямий зв'язок між рухомими компонентами та плавним передаванням крутного моменту.

Також доступний 1,5-літровий бензиновий двигун VTEC TURBO, який забезпечує високу продуктивність та провідну економію палива. Потужність постачається через шестиступінчату механічну коробку передач або додаткову автоматичну трансмісію CVT, налаштовану для забезпечення більш лінійної відповіді.

Бензиновий і гібридний силові агрегати є стандартним приводом передніх коліс, але обидва вони можуть бути визначені з новітніми технологіями Honda з повним приводом - "Real Time AWD з інтелектуальною системою керування ™" - що надає CR-V справжню можливість використання всесезонних систем. Підзорний простір збільшено на 38 мм для всіх варіантів, до висоти 208 мм для бензинової моделі AWD.