м.Дніпро, вул.Івана Езау, 17

Відділ продажів: тел. (067) 569-76-86

Сервіс: тел. (067) 632-18-18

Відділ запчастин: тел. (067) 431-63-34

service-teaser

Автосервіс Honda та Acura


Шановний власник автомобіля HONDA, Компанія ТОВ «Сателіт Мотор» дякує Вам за вибір, який Ви зробили. Наша компанія бажає Вам отримувати задоволення за кермом автомобіля HONDA якомога довше. Для отримання максимального задоволення від водіння та дотримання найбільшої безпеки при експлуатації автомобіля дуже важливо, щоб Ви не забували регулярно проходити чергове своєчасне технічне обслуговування в сервісному центрі HONDA ТОВ «Сателіт Мотор».

 

 

Наш дилерський центр має весь необхідний спеціальний інструмент для проведення як планового технічного обслуговування, так і складних агрегатних і кузовних ремонтів. Кваліфіковані спеціалісти ТОВ «Сателіт Мотор» виконають усі роботи у відповідності до високих стандартів обслуговування HONDA.

Регулярне проходження технічного обслуговування підвищує роботу та надійність автомобіля, дозволяє знизити витрату палива та викид шкідливих речовин в атмосферу, а також утримувати Ваш автомобіль у відмінному технічному стані протягом усього періоду експлуатації.

Однак, важливо пам'ятати, що технічне обслуговування автомобіля не обмежується плановими роботами: як до першого ТО, так і після, в проміжках між плановими ТО Сервісного центру HONDA ТОВ «Сателіт Мотор», необхідний елементарний догляд та перевірки, наприклад, загальний огляд, перевірка рівня та доливання робочих рідин, перевірка тиску повітря у шинах.

Регулярне та головне своєчасне проходження планового ТО – обов'язкова умова збереження гарантії Вашого автомобіля HONDA.

Ми застосовуємо лише оригінальні запасні частини Honda, сучасні технології ремонту та найновіше обладнання.

Ремзона. Нове високотехнологічне обладнання та інструмент.

Усі автомобілі обслуговуються строго за стандартами Honda.

Персонал служби сервісу ТОВ Сателіт Мотор проходить регулярне навчання у Навчальному центрі офіційного імпортера Honda Motor Co. компанії ТОВ "Хонда Україна"

ВАЖЛИВО ПАМ'ЯТАТИ!
Всі позначки у Вашій сервісній книзі HONDA є підтвердженням своєчасності проходження планового обслуговування. Важливо, щоб кожна позначка була візована печаткою дилерського центру. Також ми рекомендуємо Вам зберігати всі чеки та замовлення-наряди сервісного центру HONDA ТОВ «Сателіт Мотор», оскільки при гарантійному обслуговуванні автомобіля може виникнути потреба у підтвердженні виконання будь-яких робіт.

Сервісний центр HONDA ТОВ "Сателіт Мотор" знаходиться за адресою: м. Дніпро, вул. Івана Езау, 17. Тел.: +38 (056) 376-10-00, 38 (067) 632-18-18